2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvalinzameling en verwerking (DIG-17622)
Beschreibung: Voor de komende jaren is HHR op zoek naar een betrouwbare Opdrachtnemer die op professionele wijze uitvoering geeft aan het inzamelen en verwerken van de afvalstromen die HHR produceert. Naast de gevraagde dienstverlening zijn voor de opdracht de volgende doelstellingen van toepassing: Optimalisering van de huidige wijze van inzameling van de verschillende afvalstromen op basis van verkregen inzicht. Optimalisering van afvalscheiding vanuit verhoogd inzicht in kwaliteit, bewustwording en samenwerking. Het in te zamelen en te verwerken afval komt vrij uit zowel primaire processen als activiteiten binnen de bedrijfsvoering op ongeveer 40 locaties binnen het beheersgebied van HHR. Locaties waar afval wordt gegenereerd zijn afvalwaterzuiveringen (AWZI’s), steunpunten, (boezem)gemalen, sluizen, opslag/werkplaatsen en het hoofdkantoor. Afvalinzameling geschied deels op afroep en deels op een vaste inzamelingsfrequentie. In het Tarievenblad (Bijlage 2) is het complete overzicht van de huidige afvalstromen per locatie, inclusief soort en aantal containers (eigendom of huur) en de inzamelingsfrequentie (gemiddelde bij afroep) weergegeven. Inschrijvers dienen dit format te gebruiken om alle genoemde diensten op regelniveau te voorzien van marktconforme tarieven.
Interne Kennung: DIG-17622
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Deze aanbesteding heeft geen percelen
Beschreibung: Voor de komende jaren is HHR op zoek naar een betrouwbare Opdrachtnemer die op professionele wijze uitvoering geeft aan het inzamelen en verwerken van de afvalstromen die HHR produceert. Naast de gevraagde dienstverlening zijn voor de opdracht de volgende doelstellingen van toepassing: Optimalisering van de huidige wijze van inzameling van de verschillende afvalstromen op basis van verkregen inzicht. Vermindering restafval door betere afvalscheiding vanuit meer bewustwording en samenwerking. Het in te zamelen en te verwerken afval komt vrij uit zowel primaire processen als activiteiten binnen de bedrijfsvoering op ongeveer 40 locaties binnen het beheersgebied van HHR. Locaties waar afval wordt gegenereerd zijn afvalwaterzuiveringen (AWZI’s), steunpunten, (boezem)gemalen, opslag/werkplaatsen en het hoofdkantoor. Afvalinzameling geschied deels op afroep en deels op een vaste inzamelingsfrequentie. In het Tarievenblad (Bijlage 2) is het complete overzicht van de huidige afvalstromen per locatie, inclusief soort en aantal containers (eigendom of huur) en de inzamelingsfrequentie (gemiddelde bij afroep) weergegeven. Inschrijvers dienen dit format te gebruiken om alle genoemde diensten op regelniveau te voorzien van marktconforme tarieven.
Interne Kennung: 1