See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Dąbrowa Tarnowska w 2026 roku
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi pn.: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Dąbrowa Tarnowska w 2026 roku, poprzez: • Usługi zagospodarowania odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Dąbrowa Tarnowska a także z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dąbrowie Tarnowskiej i Szarwarku, poprzez odzysk lub unieszkodliwienie, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowanie do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, o których mowa w ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 poz. 733), Uchwale Nr LXXXI/1191/24 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 25 marca 2024 r. w sprawie zmiany Uchwały Nr XI/125/03 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 25 sierpnia 2003 roku w sprawie Planu Gospodarki Odpadami Województwa Małopolskiego na lata 2016-2022, ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.) oraz w Regulaminie utrzymania czystości i porządku w gminie Dąbrowa Tarnowska (uchwała Nr XIII/130/25 Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej z dnia 21 maja 2025 r. w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Dąbrowa Tarnowska (Dz. Urz. Woj. Małopolskiego z 2025 r., poz. 3437). – dalej jako „Regulamin”). • Usługi odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Dąbrowa Tarnowska a także z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dąbrowie Tarnowskiej i Szarwarku oraz ich dostarczania do odpowiedniej instalacji, zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 poz. 733), uchwałą Nr LXXXI/1191/24 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 25 marca 2024 r. w sprawie zmiany Uchwały Nr XI/125/03 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia 25 sierpnia 2003 roku w sprawie Planu Gospodarki Odpadami Województwa Małopolskiego na lata 2016-2022, ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.) oraz przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku w gminie Dąbrowa Tarnowska (uchwała Nr XIII/130/25 Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej z dnia 21 maja 2025 r. w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Dąbrowa Tarnowska (Dz. Urz. Woj. Małopolskiego z 2025 r., poz. 3437). Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w czasie trwania umowy w celu dostosowania do obowiązujących przepisów. Szacunkowa ilość odpadów – 420 Mg/m-c tj. 5 000 Mg/rok. Szczegółowy opis zamówienia został określony w „Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 741576-2025
Interne Kennung: IZP.271.2.26.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001