2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poprawa jakości funkcjonowania komunikacji publicznej poprzez unowocześnianie infrastruktury Kieleckiej Karty Miejskiej – wdrożenie systemu Kieleckiej Karty Miejskiej
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie systemu Kieleckiej Karty Miejskiej zgodnie z Załącznikiem Nr 1 do SWZ. 2. Celem projektu jest stworzenie modularnego Systemu składającego się z Miejskiej Aplikacji Kielce (MAK), Portalu Miejskiego Kielce (PMK) oraz Systemu Obsługi Transportu Publicznego (SOTP) zakładającego wdrożenie nowych, cyfrowych form rozliczania płatności za przejazdy środkami transportu zbiorowego w Kielcach.
Vorherige Bekanntmachung: 775046-2025
Interne Kennung: 8/2025/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30237131 Elektronische Karten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48611000 Datenbanksoftwarepaket, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket, 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 30123100 Fahrscheinentwerter, 30144200 Kartenautomaten, 50317000 Wartung und Reparatur von Fahrkartenentwertern, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie systemu Kieleckiej Karty Miejskiej zgodnie z Załącznikiem Nr 1 do SWZ. 2.Celem projektu jest stworzenie modularnego Systemu składającego się z Miejskiej Aplikacji Kielce (MAK), Portalu Miejskiego Kielce (PMK) oraz Systemu Obsługi Transportu Publicznego (SOTP) zakładającego wdrożenie nowych, cyfrowych form rozliczania płatności za przejazdy środkami transportu zbiorowego w Kielcach.