See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Stichting Agora - Meubilair locatie de Korenaar
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Meubilair ten behoeve van Stichting Agora. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS Meubilair.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000