2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bommenpakken M10 Publicatie achteraf
Beschreibung: De keuze voor het product en leverancier is vooraf bepaald, omdat we NATO afspraken hebben voor doctrines en de interoperabiliteit bij het ruimen van mijnen. De inzet wordt wereldwijd gedaan bij een door de NATO samengestelde Taskforce. Tevens is onze doctrine en opleiding geënt op de pakken van deze leverancier
Interne Kennung: 22001982
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De keuze voor het product en leverancier is vooraf bepaald, omdat we NATO afspraken hebben voor doctrines en de interoperabiliteit bij het ruimen van mijnen. De inzet wordt wereldwijd gedaan bij een door de NATO samengestelde Taskforce. Tevens is onze doctrine en opleiding geënt op de pakken van deze leverancier.