See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/CZD/114/25 Dostawa materiałów opatrunkowych i hemostatyków wchłanialnych–28 pakietów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych i hemostatyków wchłanialnych – 28 pakietów na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na pakiety, wówczas wykonawca może złożyć ofertę na wybrany pakiet lub wszystkie pakiety wymienione w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 607478-2025
Interne Kennung: ZP/CZD/114/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 - Jałowe kompresy z gazy
Beschreibung: 1. Pakiet jałowych gazików z gazy 17-nitkowej 8 warstw. Opakowanie typu papier / folia. 2. Pakiet jałowych gazików z gazy 17-nitkowej 8 warstw. Opakowanie typu papier / folia. 3. Pakiet jałowych gazików z gazy 17-nitkowej 8 warstw. Opakowanie typu papier / folia. 4. Pakiet jałowych gazików z gazy 17-nitkowej 8 warstw. Opakowanie typu papier / folia. 5. Kompresy jałowe z gazy 17-nitkowej, 8 warstwowe, opakowanie papier-folia Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 3 - Jałowe kompresy z gazy
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6- Elastyczne siatki opatrunkowe
Beschreibung: 1. Elastyczna siatka opatrunkowa przytrzymująca opatrunek o dużych oczkach i dużej elastyczności w postaci rękawa. Zawartość włókien bawełnianych min.65%. 2. Elastyczna siatka opatrunkowa przytrzymująca opatrunek o dużych oczkach i dużej elastyczności w postaci rękawa. Zawartość włókien bawełnianych min.65%. 3. Elastyczna siatka opatrunkowa przytrzymująca opatrunek o dużych oczkach i dużej elastyczności w postaci rękawa. Zawartość włókien bawełnianych min.65%. 4. Elastyczna siatka opatrunkowa przytrzymująca opatrunek o dużych oczkach i dużej elastyczności w postaci rękawa. Zawartość włókien bawełnianych min.65%. 5. Elastyczna siatka opatrunkowa przytrzymująca opatrunek o dużych oczkach i dużej elastyczności w postaci rękawa. Zawartość włókien bawełnianych min.65%. 6. Elastyczna siatka opatrunkowa przytrzymująca opatrunek o dużych oczkach i dużej elastyczności w postaci rękawa. Zawartość włókien bawełnianych min.65%. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 6- Elastyczne siatki opatrunkowe
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9- Opatrunki z gazy nasycone parafiną i roztworem octanu chlorheksydyny
Beschreibung: 1. Opatrunek z gazy 5 cm x 5 cm o specjalnym splocie nasycony białą miękką parafiną i 0,5% roztworem octanu chlorheksydyny 2. Opatrunek z gazy 10 cm x 10 cm o specjalnym splocie nasycony białą miękką parafiną i 0,5% roztworem octanu chlorheksydyny Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 9- Opatrunki z gazy nasycone parafiną i roztworem octanu chlorheksydyny
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11- Wata w rolce
Beschreibung: 1. Wata w rolce (podkład) 2. Wata w rolce (podkład) Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 11- Wata w rolce
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13 - Gaza niejałowa
Beschreibung: 1. Gaza niejałowa opatrunkowa 17-nitkowa 2. Gaza niejałowa opatrunkowa 17-nitkowa 3. Gaza niejałowa opatrunkowa 17-nitkowa Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 13 - Gaza niejałowa
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14 - Gaza sterylna i kompresy niejałowe
Beschreibung: 1. Gaza sterylna opatrunkowa 17-nitkowa 2. Gaza sterylna opatrunkowa 17-nitkowa 3. Kompresy niejałowe z gazy 13-nitkowej, 8 warstwowe 4. Kompresy niejałowe z gazy 13-nitkowej, 8 warstwowe 5. Kompresy niejałowe z gazy 13-nitkowej, 8 warstwowe Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 14 - Gaza sterylna i kompresy niejałowe
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 15 - Opaski podtrzymujące i elastyczne
Beschreibung: 1. Opaska dziana wiskozowa, podtrzymująca 2. Opaska dziana wiskozowa, podtrzymująca 3. Opaska dziana wiskozowa, podtrzymująca 4. Opaska elastyczna tkana z zapinką 5. Opaska elastyczna tkana z zapinką 6. Opaska elastyczna tkana z zapinką 7. Opaska elastyczna tkana z zapinką Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 15 - Opaski podtrzymujące i elastyczne
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET 16 - Opatrunki różne
Beschreibung: 1. Sterylny nieprzylepny opatrunek piankowy zawierający kompleksy srebra 2. Wysokochłonny opatrunek alginianowy zawierający kompleks srebra o stopniowym uwalnianiu jonów 3. Sterylny, bezbarwny, bezpostaciowy żel hydrokoloidowy z alginianem wapnia 4. Sterylny samoprzylepny opatrunek hydrokoloidowy z zawartością cząsteczek CMC 5. Sterylny, nieprzylepny, plastyczny opatrunek z pianki poliuretanowej z półprzepuszczalną powłoką zewnętrzną 6. Sterylny, samoprzylepny opatrunek z pianki poliuretanowej pokrytej miękką, przylepną warstwą silikonową Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 16 - Opatrunki różne
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET 17 - Opatrunki różne
Beschreibung: 1. Samoprzylepny opatrunek hydrokoloidowy 2. Samoprzylepny opatrunek hydrokoloidowy 3. Opatrunek antybakteryjny ze srebrem jonowym 4. Opatrunek antybakteryjny ze srebrem jonowym 5 Hydrowłónisty opatrunek, zbudowany z dwóch warstw włókien karboksymetylocelulozy sodowej o wysokich właściwościach chłonnych 6 Hydrowłónisty opatrunek, zbudowany z dwóch warstw włókien karboksymetylocelulozy sodowej o wysokich właściwościach chłonnych 7 Bakteriobójczy, samoprzylepny, wodoodporny opatrunek na rany pooperacyjne, o wysokiej chłonności 8 Przeciwbakteryjny, nieprzylepny opatrunek piankowy, regulujący wilgotność rany 9 Przylepny opatrunek piankowy regulujący wilgotność rany Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 17 - Opatrunki różne
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET 19 - Jałowe opatrunki i przylepce
Beschreibung: 1. Jałowy opatrunek gazowy na oko 2. Jałowy przylepiec pooperacyjny z centralnym opatrunkiem; hypoalergiczny klej z syntetycznego kauczuku 3. Jałowy przylepiec pooperacyjny z centralnym opatrunkiem; hypoalergiczny klej z syntetycznego kauczuku 4. Jałowy przylepiec pooperacyjny z centralnym opatrunkiem; hypoalergiczny klej z syntetycznego kauczuku 5. Jałowe, kombinowane, kompresy chłonne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 19 - Jałowe opatrunki i przylepce
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET 20 - Gaziki jałowe
Beschreibung: Kompresy jałowe z gazy 17-nitkowej, 12 warstw, bielone metodą bezchlorową Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 20 - Gaziki jałowe
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET 22 - Kompresy włókninowe
Beschreibung: 1. Kompresy sterylne włókninowe, 4-warstwowe 2. Kompresy sterylne włókninowe, 4-warstwowe 3. Kompresy sterylne włókninowe, 4-warstwowe 4. Kompresy niesterylne, włókninowe, 4-warstwowe Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 22 - Kompresy włókninowe
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET 24 - Opatrunki kids
Beschreibung: 1. Bandaż kohezyjny - jednowarstwowa, elastyczna włókninowa opaska kohezyjna 2. Bandaż kohezyjny - jednowarstwowa, elastyczna włókninowa opaska kohezyjna 3. Bandaż kohezyjny - jednowarstwowa, elastyczna włókninowa opaska kohezyjna 4. Bandaż kohezyjny - jednowarstwowa, elastyczna włókninowa opaska kohezyjna 5. Opatrunek do zabezpieczania drenów donosowych/sond żołądkowych 6. Opatrunek wyspowy, chirurgiczny, jałowy, do zabezpieczania drenów 7. Opatrunek samoprzylepny do zabezpieczania kaniul obwodowych 8. Opatrunek wyspowy, chirurgiczny, jałowy, samoprzylepny 9. Opatrunek wyspowy, chirurgiczny, jałowy, samoprzylepny 10. Opatrunek wyspowy, chirurgiczny, jałowy, samoprzylepny 11. Kolorowe plastry dla dzieci z folii polietylenowej Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 24 - Opatrunki kids
Los: LOT-0027
Titel: PAKIET 27- Szybkowiążace bandaże gipsowe
Beschreibung: 1. Szybkowiążący bandaż gipsowy, 2. Szybkowiążący bandaż gipsowy 3. Szybkowiążący bandaż gipsowy 4. Szybkowiążący bandaż gipsowy 5. Szybkowiążący bandaż gipsowy 6. Szybkowiążący bandaż gipsowy Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 27- Szybkowiążace bandaże gipsowe