See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utworzenie oraz modernizacja cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego” – etap I
Beschreibung: Zakres prac: 1. Wykonanie dla jednostki ewidencyjnej lub poszczególnych obrębów ewidencyjnych modernizacji ewidencji gruntów i budynków poprzez utworzenie cyfrowych baz danych EGiB lub poprawę jakości i aktualności baz danych EGiB, wraz z doprowadzeniem tych baz do zgodności z pojęciowym modelem danych EGiB, określonym w załączniku nr 6 do rozporządzeniu Ministra Rozwoju Pracy i Technologii z dnia 27 lipca 2021 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków (Dz. U. z 2024 r. poz. 219), zwanego dalej „rozporządzeniem w sprawie EGiB”, 2. Utworzenie dla jednostki ewidencyjnej lub poszczególnych obrębów ewidencyjnych inicjalnej bazy GESUT zgodnej z pojęciowym modelem danych GESUT, określonym w rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (Dz. U. z 2021 r. poz. 1374), zwanym dalej rozporządzeniem w sprawie GESUT. 3. Utworzenie dla jednostki ewidencyjnej lub poszczególnych obrębów ewidencyjnych bazy BDOT500 zgodnej z pojęciowym modelem danych BDOT500, określonym w rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie bazy danych obiektów topograficznych oraz mapy zasadniczej (Dz. U. z 2021 r. poz. 1385), zwanym dalej ,,rozporządzeniem w sprawie BDOT500 oraz MZ”.
Vorherige Bekanntmachung: 286641-2024
Interne Kennung: BPG-II.272.1.2024.AZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72314000 Datenerhebung und -zusammentragung
5. Los
Los: LOT-0025
Titel: 25 Powiat Puławski, gmina Wąwolnica
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 25 do SWZ.
Interne Kennung: Część 25
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354300 Katastervermessung, 72312100 Datenaufbereitung, 71356100 Technische Überwachung
Los: LOT-0028
Titel: 28 Powiat Rycki, gmina Ryki obszar wiejski
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 28 do SWZ
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0033
Titel: 33 Powiat Tomaszowski, gmina Susiec
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 33 do SWZ.
Interne Kennung: Część 33