100249-2026 - Ergebnis
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Odbiór odpadów komunalnych w systemie selektywnym (z podziałem na frakcje) w tym również odpadów pochodzenia zwierzęcego z nieruchomości niezamieszkałych Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie zlokalizowanych na terenie województwa podkarpackiego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór odpadów komunalnych w systemie selektywnym (z podziałem na frakcje) w tym również odpadów pochodzenia zwierzęcego z nieruchomości niezamieszkałych Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie zlokalizowanych na terenie województwa podkarpackiego
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia są usługi wywozu odpadów komunalnych stałych z terenów użytkowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie i podległe jednostki województwa podkarpackiego. 2.Wykonawca zobowiązany jest do odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych w tym odchodów zwierzęcych (psy służbowe) wytworzonych w systemie selektywnym ( w podziale na frakcje) w obrębie nieruchomości, na której zlokalizowany jest obiekt oraz bezpłatnego udostępnienia kontenerów, pojemnika/pojemników i worków przystosowanych do składowania odpadów komunalnych na rzecz Zamawiającego. 3.Adres miejsca odbioru odpadów komunalnych oraz miesięczną szacowana ilość wytwarzanych odpadów komunalnych w m 3 stanowi tabela nr 1 w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4.Przedmiot zamówienia został podzielony na 76 zadań.
Vorherige Bekanntmachung650165-2025
Interne KennungZP/46/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 7 Odbiór odpadów komunalnych – Komisariat Policji w Pilźnie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komisariat Policji w Pilźnie
Interne KennungZadanie nr 7