2. Verfahren
Verfahren
Titel: Domov „Na Zámku“ Nezamyslice – vybudování výtahu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vestavba nového evakuačního, bezbariérového výtahu s možností přepravy osoby na invalidním vozíku i osoby na zdravotnickém lehátku. Výtah je v šachtě umístěné v druhotné přístavbě a umožňuje bezbariérový přístup dvou podlaží (bez podkroví) stávajícího objektu. V 1. NP bude vybouráno stávající sociální zařízení, umístěn výtah, SDK příčky oddělující nová sociální zařízení muži, ženy, lékař, invalidé, sprcha lékař, nové zádveří výtahu.
Interne Kennung: KÚOK/11338/2025/OKŘ/7005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45313100 Installation von Aufzügen, 45215200 Bauarbeiten für Gebäude des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Domov "Na Zámku“ Nezamyslice – vybudování výtahu
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45313100 Installation von Aufzügen, 45215200 Bauarbeiten für Gebäude des Sozialwesens, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen