2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka automatizovaného skladového systému
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je kompletní dodávka automatizovaného skladového systému s příslušenstvím, konkrétně samonosného skladového mezaninu s policovým regálem a světelnou „pick by light“ navigací (dále jen „Zařízení“). Je plánováno, že nákup Zařízení bude spolufinancován v rámci operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost – Digitální podnik – digitální podnik – výzva I.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42965110 Lagersystem
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 5576