2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afsluiten van een overeenkomst omtrent netwerk en telefonie
Beschreibung: Het Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg Schelde Dender Waas (CGG) wenst een opdracht in de markt te zetten m.b.t. het beheer van hun netwerk en telefonie op de verschillende sites van het CGG. Zij wenst dit te doen via de 2-stapsprocedure "niet-openbare procedure"
Interne Kennung: CGG SDW 2026-01 Netwerk en Telefonie
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50330000 Wartung von Fernmeldeeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CGG SDW 2026-01 Telefonie-IT - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 64214000 Spezielle Telefonnetzdienste für Geschäftsanwendungen