See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług opiekuńczych oraz specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania osób na terenie Gminy Starachowice na podstawie decyzji administracyjnych wydanych przez Centrum Usług Społecznych w Starachowicach”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opiekuńczych oraz specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania osób na terenie Gminy Starachowice na podstawie decyzji administracyjnych wydanych przez Centrum Usług Społecznych w Starachowicach. Termin realizacji usługi: od dnia 01.02.2026 do dnia 31.12.2026 r.
Vorherige Bekanntmachung: 276-2025
Interne Kennung: ZP.271.56.2025.HE
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001