2. Verfahren
Verfahren
Titel: Softwarebroker Gemeente Westland 2025
Beschreibung: Aanbesteding om te komen tot 1 raamovereenkomst met 1 partij die dienst doet als Softwarebroker 24.000.000 voor 4 jaar
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering- en diensten t.b.v. standaard programmatuur
Beschreibung: De gemeente Westland zoekt een partij voor de levering van standaard programmatuur en aanverwante dienstverlening. Raamovereenkomst met geraamde waarde van 24 miljoen euro ex BTW voor 4 jaar.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Raamovereenkomst heeft duur van 24 maanden. 2x verlengoptie. 12 maanden per keer.
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72268000 Leveren van software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
Opties: