100393-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bleiakkumulatoren – KŘP-L Pořízení ICT vybavení v rámci projektu MKI
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKŘP-L Pořízení ICT vybavení v rámci projektu MKI
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky, která je rozdělena na tři části: 1. část VZ – „dodávka 52 ks UPS“ 2. část VZ – „dodávka 65 ks IP komunikátorů“ 3. část VZ – „dodávka 48 ks monitorovacích jednotek“, je zajištění příslušenství jako koncových prvků s rozdělením na ethernetové teploměry, dveřní komunikátory a záložní zdroje napájení jako ICT vybavení v rámci projektu MKI ze strany dodavatele.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31431000 Bleiakkumulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38412000 Thermometer, 32552600 Türsprechanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávka 52 ks UPS
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka 52 ks UPS jako ICT vybavení v rámci projektu MKI.
Interne Kennung1. část VZ - Dodávka 52ks UPS
Optionen
Beschreibung der Optionena) změnu výše kupní ceny včetně DPH, která se úměrně zvýší, popřípadě sníží, v důsledku změn právních předpisů v oblasti daně z přidané hodnoty (změna sazby DPH) účinných ke dni zdanitelného plnění; o této vyhrazené změně závazku smluvní strany dodatek smlouvy neuzavírají; b) prodloužení doby plnění (dodání zboží): při vzniku překážky na straně třetích osob či orgánů veřejné moci, kdy je plnění smlouvy na jednání těchto osob či orgánů veřejné moci závislé a je jimi podmíněno, přičemž prodávající jednající s náležitou péčí nemohl vzniku překážky objektivně zabránit; o této vyhrazené změně závazku smluvní strany uzavírají dodatek smlouvy; prodávající za účelem případného uzavření dodatku je povinen oslovit kupujícího a doložit (popsat a odůvodnit) nastání, případně trvání předmětných překážek, 10 přičemž kupující není povinen žádosti prodávajícího vyhovět; v případě vyhovění žádosti prodávajícího (uzavření dodatku smlouvy) se doba plnění prodlužuje úměrně (o celou dobu) k prokázané době nastání (trvání) předmětných.
LosLOT-0003
TitelDodávka 48 ks monitorovacích jednotek
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka 48 ks monitorovacích jednotek jako ICT vybavení v rámci projektu MKI.
Interne Kennung3. část VZ - Dodávka 48 ks monitorovacích jednotek
Haupteinstufung (cpv): 38412000 Thermometer
LosLOT-0002
TitelDodávka 65 ks IP komunikátorů
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka 65 ks IP komunikátorů jako ICT vybavení v rámci projektu MKI.
Interne Kennung2. část VZ - Dodávka 65 ks IP komunikátorů
Haupteinstufung (cpv): 32552600 Türsprechanlagen