2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud overheaddeuren
Beschreibung: De Veiligheidsregio Utrecht (VRU) wenst 1 partij te contracteren voor het verlenen van preventief en correctief onderhoud aan 128 overheaddeuren binnen de regio. De Opdracht omvat het onderhoud aan 128 overheaddeuren binnen de regio.
Interne Kennung: 000008109-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Dienstverlening omvat preventief- en correctief onderhoud Het uitvoeren van preventief- en correctief onderhoud aan 128 overheaddeuren binnen de veiligheidsregio Utrecht.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties zijn opgenomen binnen de raamovereenkomst.