2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavba č. 42821 Dvorecký most; projektová a inženýrská činnost
Beschreibung: Předmětem zakázky je dopracování studie stavby, zhotovení dokumentace pro vydání územního rozhodnutí, výkon inženýrské činnosti pro vydání územního rozhodnutí, zhotovení dokumentace pro vydání stavebního povolení, výkon inženýrské činnosti pro vydání stavebního povolení, zhotovení projektové dokumentace pro provádění stavby a výkon autorského dozoru při výstavbě ke stavbě č. 428212 Dvorecký most, jejímž předmětem je zhotovení nového přemostění řeky Vltavy na území hlavního města Prahy.
Interne Kennung: INV/BU/0002/19
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001