See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Quadraam - Liemers college tekentafels
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Meubilair en toebehoren ten behoeve van Stichting Quadraam, Liemers college. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS Meubilair - Vergader - en personeelsruimtemeubilair.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000