2. Verfahren
Verfahren
Titel: E-HRM-applicatie
Beschreibung: aanbesteding E-HRM applicatie • Het leveren van een HR-applicatie ter vervanging van de huidige applicatie; • De levering van een E-HRM-systeem dat voldoet aan de digitale verantwoordingseisen van overheidsinstanties; • De levering van een E-HRM-systeem dat voldoet aan de landelijke wet- en regelgeving, lokale personeelsregelingen van gemeente Zevenaar en 1Stroom en aan cao-gebonden regelingen; • De levering van een E-HRM- systeem met een eindgebruikersinterface die is afgestemd op de Nederlandse taal. Alle communicatie en informatie is in het Nederlands.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 75131100 Allgemeine Personaldienstleistungen für die öffentliche Verwaltung, 79631000 Dienstleistungen im Bereich Personal sowie Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: perceel 1
Beschreibung: perceel 1 slechts 1 perceel
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: niet van toepassing