2. Verfahren
Verfahren
Titel: De Vier Windstreken – Meubilair – Onderhandeling
Beschreibung: De opdracht T107592 NU De Vier Windstreken - Meubilair CBS De Wegwijzer heeft niet geleid tot inschrijvingen. Na onderhandeling is niet overeengekomen tot een levering. 190 stuks meubilair
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht is eerder uitgezet via het DAS DAS T7161 DAS OIG Schoolmeubilair Primair Onderwijs, namelijk T107592 NU De Vier Windstreken - Meubilair CBS De Wegwijzer zonder resultaat. De reden voor de toepassing van de onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking is dat er geen / geen geschikte inschrijvingen zijn ingediend. Voor de onderhandeling zijn de oorspronkelijke voorwaarden van de overheidsopdracht niet wezenlijk gewijzigd.
Interne Kennung: 1