See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe utrzymanie czystości w obiektach Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Warszawie
Beschreibung: Kompleksowe utrzymanie czystości w obiektach Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji: Zadanie nr 4 – Utrzymanie czystości w obiekcie „ZOS Hawajska” przy ul. Dereniowej 48 w Warszawie (hala sportowa, Centrum Tenisa Stołowego).
Interne Kennung: ZP/PN/08/U/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający udziela zamówienia zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001