See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU CBO Zeist - Meubilair CBS Oud Zandbergen
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Meubilair en toebehoren ten behoeve van CBO Zeist - locatie CBS Oud Zandbergen Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Meubilair PO.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000