100682-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Fernsehbildprojektionseinrichtungen – UTB - MILAN – FMK – Zobrazovací technika – Projektor pro videomapping 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUTB - MILAN – FMK – Zobrazovací technika – Projektor pro videomapping 2
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka projektoru pro videomapping pořizovaného pro potřeby Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rámci projektu: Modernizace infrastruktury a lepší akademické nástroje, registrační číslo projektu CZ.02.02.01/00/23_023/0008905, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami
Interne KennungID 2741
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensnadlimitní řízení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka projektoru pro videomapping pořizovaného pro potřeby Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rámci projektu: Modernizace infrastruktury a lepší akademické nástroje, registrační číslo projektu CZ.02.02.01/00/23_023/0008905, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Interne Kennung1