2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą komputerów stacjonarnych All-in-One, tabletów, urządzeń skanowania oraz systemów kopii zapasowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą komputerów stacjonarnych typu All-in-One, tabletów, urządzeń skanowania oraz systemów kopii zapasowych dla Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o., którego szczegółowy opis stanowi załączniki nr 1.1 do SWZ (1-3 pakiet/części) oraz z załączniku nr 5 do SWZ – Projekt umowy
Interne Kennung: ZP/1/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 38520000 Scanner
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1
Beschreibung: Komputery stacjonarne All-in-On ( 210 SZT.), Tablety ( 110 SZT.)
Interne Kennung: PAKIET/CZĘŚĆ NR 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2
Beschreibung: Urządzenia skanowania dokumentacji ( 6 szt.)
Interne Kennung: PAKIET/CZĘŚĆ NR 2
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38520000 Scanner
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3
Beschreibung: Systemy kopii zapasowych ( 2 szt.)
Interne Kennung: PAKIET/CZĘŚĆ NR 3