2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROZVOJ VZDĚLÁVACÍ INFRASTRUKTURY V ZŠ A MŠ VEJPRNICE - MULTIMEDIÁLNÍ UČEBNA - ICT
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup vybavení multimediální učebny Základní školy a mateřské školy Vejprnice na adrese Jakuba Husníka 527, Vejprnice. Veřejná zakázka je v souladu s ustanovením § 101 ZZVZ rozdělena na 2 (dvě) části: část č.1: Pomůcky pro výuku 3d modelování, multimédií a tisku část č.2: IT vybavení pro multimediální učebnu Detailní vymezení předmětu veřejné zakázky je uvedeno v Zadávací dokumentaci a v jejích přílohách.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38651600 Digitalkameras, 30232100 Drucker und Plotter, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC), 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213200 Tablettcomputer, 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pomůcky pro výuku 3d modelování, multimédií a tisku
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup vybavení multimediální učebny Základní školy a mateřské školy Vejprnice na adrese Jakuba Husníka 527, Vejprnice - pomůcky pro výuku 3d modelování, multimédií a tisku.
Interne Kennung: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 38651600 Digitalkameras, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC)
Los: LOT-0002
Titel: IT vybavení pro multimediální učebnu
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup vybavení multimediální učebny Základní školy a mateřské školy Vejprnice na adrese Jakuba Husníka 527, Vejprnice - IT vybavení pro multimediální učebnu.
Interne Kennung: LOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213200 Tablettcomputer, 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC)