2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie obsługi, konserwacji i prowadzenia bieżących napraw w szybach i urządzeniach dołowych oddziału szybowego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Sośnica
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie obsługi, konserwacji i prowadzenia bieżących napraw w szybach i urządzeniach dołowych oddziału szybowego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Sośnica
Interne Kennung: 412501768
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98512000 Dienstleistungen von Industriearbeitern
5. Los
Los: LOT-0001