See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ekologicznych środków chemicznych do odladzania nawierzchni lotniskowych na sezon zimowy 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ekologicznych środków chemicznych do odladzania nawierzchni lotniskowych na sezon zimowy 2025/2026 dla Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Przedmiot zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia („SWZ”) wraz z Projektowanymi postanowieniami umowy (załącznik nr 2a i załącznik nr 2b do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 613056-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24951310 Enteisungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Dostawa ekologicznych środków chemicznych do odladzania nawierzchni lotniskowych na sezon zimowy 2025/2026
Beschreibung: Część nr 1 postępowania: dostawa dla Zamawiającego ekologicznych środków chemicznych do odladzania nawierzchni lotniskowych, tj. płynu do odladzania nawierzchni lotniskowych produkowanego na bazie mrówczanu potasu w ilości nie większej niż 800 000 kg
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Dostawa ekologicznych środków chemicznych do odladzania nawierzchni lotniskowych na sezon zimowy 2025/2026
Beschreibung: Część nr 2 postępowania: dostawa dla Zamawiającego ekologicznych środków chemicznych do odladzania nawierzchni lotniskowych tj. granulatu do odladzania nawierzchni lotniskowych produkowanego na bazie mrówczanu sodu w ilości nie większej niż 300 000 kg.