2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa tłumaczenia na potrzeby EU MAM UE”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług tłumaczeń z języka polskiego na język ukraiński i z języka ukraińskiego na język polski. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: 7/SZKOL/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79530000 Übersetzungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79540000 Dolmetscherdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień na podstawie art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy PZP do wartości 50% netto zamówienia podstawowego w okresie 3 lat od daty udzielenia zamówienia podstawowego, tj. kwoty 1 575 000,00 zł. Zamawiający udzieli zamówienia z wolnej ręki w przypadku kiedy Wykonawca spełni warunki udziału w postepowaniu tożsame z ujętymi w zamówieniu podstawowym oraz wykaże braki podstaw do wykluczenia. Zakres usług obejmował będzie usługę tłumaczeń z języka polskiego na język ukraiński i z języka ukraińskiego na język polski. Zamawiający udziela wyżej wymienionego zamówienia na zasadach tożsamych tj. ujętych w zamówieniu podstawowym. Ceny jednostkowe za 1h pracy tłumacza przedstawione przez Wykonawcę w przypadku udzielenia zamówienia na podstawie art. 214 ust.1 pkt 7 nie mogą być wyższe niż te zaproponowane w niniejszym postępowaniu. 6. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach niniejszej umowy z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym 100% wartości brutto umowy, z powodu możliwości zwiększenia liczby uczestników szkoleń w terminie 09.06.-10.12.2025 r. Ostateczna ilość zamówionych usług w ramach prawa opcji uzależniona będzie od bieżących potrzeb Zamawiającego i podsiadanych środków finansowych.