10092-2025 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von mechanischen Einrichtungen in Gebäuden – Utrzymanie budynków, budowli, sieci i instalacji w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 12 miesięcy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie budynków, budowli, sieci i instalacji w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 12 miesięcy
BeschreibungZakres podstawowy dla prac rozliczanych ryczałtowo: - Oględziny techniczne, prace remontowe (konserwacja, remont, montaż, demontaż, naprawy, czynności kontrolno – pomiarowe), budynków, budowli, obiektów wraz z instalacjami wewnętrznymi z nimi związanymi, tj. kanalizacji sanitarnej, burzowej, wody pitnej, wody przeciwpożarowej, centralnego ogrzewania, centralnego odkurzania, instalacji zraszaczowych i mgłowych oraz sieci zewnętrznych, tj. sieci kanalizacji sanitarnej, burzowej, przemysłowej drenażowej, sieci wody pitnej, sieci wody przeciwpożarowej, sieci centralnego ogrzewania oraz instalacji zraszaczowych i mgłowych w zakresie niezbędnym do ich prawidłowej pracy/eksploatacji. - Zamykanie, uruchamianie instalacji wody pitnej, centralnego ogrzewania sieci wody p-poż. w budynkach administracyjno- biurowych, budowlach na terenie Enea Elektrownia Połaniec - Pełnienie całodobowego dyżuru w celu usuwania awarii na budynkach, budowlach, sieciach i instalacjach - Obsługa systemu SAP w zakresie: organizacji prac związanych z utrzymaniem, obsługą budynków, budowli, obiektów wraz z instalacjami z nimi związanymi oraz sieci kanalizacji sanitarnej, burzowej, przemysłowej drenażowej, sieci wody pitnej, wody przeciwpożarowej, centralnego ogrzewania, instalacji zraszaczowych i mgłowych. Zakres dla prac rozliczanych powykonawczo: - Usuwanie awarii wykraczających poza zakres ryczałtu i wykonywanie remontów planowych budynków, budowli, obiektów budowlanych o konstrukcji stalowej, murowej betonowej. - Usuwanie awarii wykraczających poza zakres ryczałtu i wykonywanie remontów planowych sieci i instalacji kanalizacji sanitarnej, burzowej, przemysłowej drenażowej, sieci wody pitnej, przeciwpożarowej, centralnego ogrzewania, instalacji zraszaczowych i mgłowych, urządzeń i instalacji centralnego odkurzania.
Vorherige Bekanntmachung630164-2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50712000 Reparatur und Wartung von mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungNZ/PZP/28/2024