2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba mateřské školy a dětských skupin – gastro vybavení
Beschreibung: Dodávka gastro vybavení do budovy mateřské školy a dětských skupin, specifikované v projektové dokumentaci a položkovém rozpočtu, zpracovaného generálním projektantem: Ing. arch. Petrem Uhlířem, Ing. arch. Martinem Štroufem.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39312200 Kantinenausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39310000 Verpflegungseinrichtungen, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dodávka gastro vybavení do budovy mateřské školy a dětských skupin, specifikované v projektové dokumentaci a položkovém rozpočtu, zpracovaného generálním projektantem: Ing. arch. Petrem Uhlířem a Ing. arch. Martinem Štroufem, zpracovatelem části Gastro: Viewegh Gastroteam s.r.o., odpovědným projektantem Ing. Janou Janečkovou,
Interne Kennung: Veřejná zakázka
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39310000 Verpflegungseinrichtungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změn závazku ze smlouvy, kdy touto změnou závazku je možnost prodloužení doby plnění v průběhu veřejné zakázky. Zadavatel může využít tuto možnost na žádost dodavatele v případě, že se dostane do situace, kdy dodavatel, se kterým byla uzavřena smlouva na plnění veřejné zakázky nebude moci v důsledku Vyšší moci plnit veřejnou zakázku ve lhůtách dle Smlouvy. Změna bude stvrzena na základě uzavřeného dodatku ke Smlouvě. Za Vyšší moc se pro účely Smlouvy považují zejména přírodní katastrofy, požáry, zemětřesení, sesuvy půdy, povodně, vichřice nebo jiné atmosférické poruchy a jevy značného rozsahu nebo války, povstání, vzpoury, občanské nepokoje nebo stávky nebo rozhodnutí nebo normativní akty orgánů veřejné moci, regulace, omezení, zákazy nebo jiné zásahy státu, orgánů státní správy nebo samosprávy nebo havárie, výbuchy nebo jiná poškození výrobního nebo distribučního zařízení.