100943-2026 - Ergebnis
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Utrzymanie parków zabytkowych w Gdańsku – 3 Zakresy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie parków zabytkowych w Gdańsku – 3 Zakresy
BeschreibungUtrzymanie parków zabytkowych w Gdańsku – 3 Zakresy
Vorherige Bekanntmachung758074-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZAKRES I – Park Oliwski im. Adama Mickiewicza
BeschreibungZAKRES I – Park Oliwski im. Adama Mickiewicza
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje w ramach niniejszej Umowy możliwość skorzystania z prawa opcji poprzez zwiększenie do 100% zakresu ilościowego każdego rodzaju prac świadczonych w okresie obowiązywania umowy oraz wydłużenie obowiązywania umowy do 12 miesięcy
LosLOT-0002
TitelZAKRES II – Park Oruński im. Emilii Hoene,
BeschreibungZAKRES II – Park Oruński im. Emilii Hoene,
LosLOT-0003
TitelZAKRES III – Park w Królewskiej Dolinie, Park Kuźniczki, Park w Jasieniu im. Ks. Bronisława Kabata, Park Brzeźnieński im. J.J. Haffnera, Park Przymorze
BeschreibungZAKRES III – Park w Królewskiej Dolinie, Park Kuźniczki, Park w Jasieniu im. Ks. Bronisława Kabata, Park Brzeźnieński im. J.J. Haffnera, Park Przymorze