2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych, wyposażenia oraz sprzętu IT do pracowni branży energetycznej na potrzeby utworzenia Branżowego Centrum Umiejętności_2
Beschreibung: Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych, wyposażenia oraz sprzętu IT do pracowni branży energetycznej na potrzeby utworzenia Branżowego Centrum Umiejętności_2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 34152000 Übungssimulatoren, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 39162000 Lehrmaterial, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa specjalistycznego wyposażenia pracowni dydaktycznych niezbędnego do utworzenia Branżowego Centrum Umiejętności. 2. Przedmiot zamówienia stanowi zakup i dostawa stanowiska dydaktyczne obsługiwane ze wspólnego oprogramowania typu SCADA do zarządzania siecią, tworzące mikro sieć smart-grid, zintegrowane z symulatorami Power HIL oraz HIL, z dołączonym oprogramowaniem, urządzeniami dydaktycznymi pomocniczymi oraz stacjami komputerowymi Lp. Nazwa ilość 1. Stanowisko do szkolenia w zakresie wytwarzania energii słonecznej 1 szt. 2. Stanowisko do szkolenia w zakresie wytwarzania energii wiatrowej 1 szt. 3. Stanowisko do szkolenia w zakresie wytwarzania energii wodnej 1 szt. 4. Stanowisko do szkolenia w zakresie wytwarzania energii konwencjonalnej 1 sz. 5. Stanowisko do szkolenia w zakresie przenoszenia mocy 1 szt. 6. Stanowisko do szkolenia w zakresie dystrybucji energii 1 szt. 7. Stanowisko do szkolenia w zakresie automatyki stacyjnej 1 szt. 8. Stanowisko do szkolenia w zakresie ochrony przekaźników 1 szt. 9. Oprogramowanie do obsługi sieci inteligentnej - Smart GridSCADA 1 szt. 10. Pakiet oprogramowania – środowisko programistyczne do obliczeń technicznych w pakiecie ze środowiskiem do projektowania opartego na modelach – środowiska kompatybilne i współpracujące między sobą – licencja na 3 lata dla szkół na 15 stanowisk 15 stanowisk 11. Zestaw komputerowy do zarządzania siecią inteligentną (oprogramowanie SCADA) z dwoma monitorami, kompatybilny z poz. 9 i 10 oraz oprogramowaniem dostarczanym wraz z poz. 13 i 14 1 szt. 12. Zestaw komputerowy do obsługi stanowiska szkoleniowego z monitorem, kompatybilny ze stanowiskami i dostarczanym z nimi oprogramowaniem z pozycji 1-8 i z oprogramowaniem z poz. 10 oraz oprogramowaniem dostarczanym razem z poz. 13 i 14 8 szt. 13. Stanowisko Power HIL do testowania mikrosieci energetycznej 14. Stanowisko HIL do symulacji w czasie rzeczywistym 15. Zestaw komputerowy nauczyciela z monitorem –kompatybilny ze stanowiskami i dostarczanym z nimi oprogramowaniem z pozycji 1-8, z oprogramowaniem z poz. 10, oprogramowaniem dostarczanym razem z poz. 13 i 14 oraz pakietem oprogramowania – poz. 17i oprogramowaniem dostarczanym razem z poz. 19, 24 oraz 25 6 szt. 16. Zestaw komputerowy uczniowski z monitorem– kompatybilny z oprogramowaniem z poz. 10, oprogramowaniem dostarczanym razem z poz. 13 i 14 oraz pakietem oprogramowania – poz. 17 i oprogramowaniem dostarczanym razem z poz. 19, 24 oraz 25 120 szt. 17. Pakiet oprogramowania – graficzne środowisko programistyczne w pakiecie z oprogramowaniem do projektowania, analizy i symulacji układów elektronicznych – licencja na 3 lata dla szkół - 126 stanowisk 126 stanowisk 18. Sprzętowa, laboratoryjna platforma edukacyjno-badawcza do nauczania opartego na projektach z wbudowanymi urządzeniami pomiarowymi, programowalna z wykorzystaniem środowiska graficznego z poz. 17 24 szt. 19. Modułowy i programowalny analizator jakości energii z dedykowanym oprogramowaniem 6 szt. 20. Integracja stanowisk szkoleniowych ze stanowiskami HIL, PHIL 21. Multimetr cyfrowy nastołowy ze sterownikiem programowym umożliwiającym programowanie z wykorzystaniem środowiska z poz. 17 2 szt. 22. Tester komponentów pasywnych LCR ze sterownikiem programowym umożliwiającym programowanie z wykorzystaniem środowiska z poz. 17 2 szt. 23. Cyfrowy miernik mocy ze sterownikiem programowym umożliwiającym programowanie z wykorzystaniem środowiska z poz. 17 2 szt. 24. Przenośny analizator jakości energii elektrycznej z oprogramowaniem 6 szt. 25. Wielofunkcyjny miernik parametrów instalacji elektrycznej i fotowoltaicznej z oprogramowaniem 4 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w: 1) Załączniku 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia 2) wzorze umowy – załącznik nr 4 do SWZ