See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla Banku Gospodarstwa Krajowego
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu komputerowego zgodnego z poniższą specyfikacją wraz z gwarancją i usługą wsparcia. Zamówienie jest podzielone na dwie odrębne, niezależne części: 1) Zamówienie w części pierwszej obejmuje dostawę kompletów komputerów przenośnych (laptopów) typ 1. 2) Zamówienie w części drugiej obejmuje dostawę monitorów LCD typ 1. UWAGA: Wskazane w niniejszej SWZ oraz załącznikach do SWZ: znaki towarowe, patenty i miejsce pochodzenia są uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia – odnoszą się do opisu oprogramowania funkcjonującego w ramach dotychczasowej infrastruktury teleinformatycznej Zamawiającego oraz jej rozbudowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki realizacji zamówienia, płatności, etc. określony został w Opisie Przedmiotu Zamówienia/Formularzu Oferty Technicznej (dalej: „OPZ/FOT”), stanowiących załącznik nr 1 do SWZ oraz Projektowanych postanowień umowy (dalej: „PPU”), stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 721622-2025
Interne Kennung: DZPU/69/DI/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa sprzętu komputerowego dla Banku Gospodarstwa Krajowego (dostawa kompletów komputerów przenośnych (laptopów) typ 1).
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu komputerowego zgodnego z poniższą specyfikacją wraz z gwarancją i usługą wsparcia. Zamówienie w części pierwszej obejmuje dostawę kompletów komputerów przenośnych (laptopów) typ 1. UWAGA: Wskazane w niniejszej SWZ oraz załącznikach do SWZ: znaki towarowe, patenty i miejsce pochodzenia są uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia – odnoszą się do opisu oprogramowania funkcjonującego w ramach dotychczasowej infrastruktury teleinformatycznej Zamawiającego oraz jej rozbudowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki realizacji zamówienia, płatności, etc. określony został w Opisie Przedmiotu Zamówienia/Formularzu Oferty Technicznej (dalej: „OPZ/FOT”), stanowiących załącznik nr 1 do SWZ oraz Projektowanych postanowień umowy (dalej: „PPU”), stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DZPU/69/DI/2025 - cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa sprzętu komputerowego dla Banku Gospodarstwa Krajowego (dostawa monitorów LCD typ 1).
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu komputerowego zgodnego z poniższą specyfikacją wraz z gwarancją i usługą wsparcia. Zamówienie w części drugiej obejmuje dostawę monitorów LCD typ 1. UWAGA: Wskazane w niniejszej SWZ oraz załącznikach do SWZ: znaki towarowe, patenty i miejsce pochodzenia są uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia – odnoszą się do opisu oprogramowania funkcjonującego w ramach dotychczasowej infrastruktury teleinformatycznej Zamawiającego oraz jej rozbudowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki realizacji zamówienia, płatności, etc. określony został w Opisie Przedmiotu Zamówienia/Formularzu Oferty Technicznej (dalej: „OPZ/FOT”), stanowiących załącznik nr 1 do SWZ oraz Projektowanych postanowień umowy (dalej: „PPU”), stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DZPU/69/DI/2025 - cz. 2
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme