10106-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinsoftwarepaket – DOSTAWA Z WDROŻENIEM SYSTEMU KOPII ZAPASOWYCH ORAZ MODERNIZACJA SYSTEMU HIS Z INTEGRACJĄ MODUŁÓW EDM, DIGITALIZACJĄ DOKUMENTACJI W RAMACH PROJEKTU PN. „ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W SPSK NR 1 IM. PROF. S. SZYSZKO ŚUM W KATOWICACH W CELU PRZYSPIESZENIA TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA” - — INWESTYCJA D.1.1.2 (...)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA Z WDROŻENIEM SYSTEMU KOPII ZAPASOWYCH ORAZ MODERNIZACJA SYSTEMU HIS Z INTEGRACJĄ MODUŁÓW EDM, DIGITALIZACJĄ DOKUMENTACJI W RAMACH PROJEKTU PN. „ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W SPSK NR 1 IM. PROF. S. SZYSZKO ŚUM W KATOWICACH W CELU PRZYSPIESZENIA TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA” - — INWESTYCJA D.1.1.2 (...)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa z wdrożeniem systemu kopii zapasowych oraz modernizacja systemu HIS z integracją modułów EDM, digitalizacją dokumentacji w ramach projektu pn. „Rozwój usług cyfrowych w SPSK nr 1 im. prof. S. Szyszko ŚUM w Katowicach w celu przyspieszenia transformacji cyfrowej ochrony zdrowia” — Inwestycja D.1.1.2: „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik nr 1a do SWZ oraz opisem parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ a także ze wzorem umowy stanowiącym część IV SWZ. Zamówienie musi zostać zrealizowane zgodnie z zasadą DNSH. Pełna nazwa postępowania: DOSTAWA Z WDROŻENIEM SYSTEMU KOPII ZAPASOWYCH ORAZ MODERNIZACJA SYSTEMU HIS Z INTEGRACJĄ MODUŁÓW EDM, DIGITALIZACJĄ DOKUMENTACJI W RAMACH PROJEKTU PN. „ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W SPSK NR 1 IM. PROF. S. SZYSZKO ŚUM W KATOWICACH W CELU PRZYSPIESZENIA TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA” — INWESTYCJA D.1.1.2: „PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W OCHRONIE ZDROWIA”
Interne KennungZP/88/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48822000 Computerserver, 72263000 Software-Implementierung, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 30233160 Streamer-Laufwerk, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDOSTAWA Z WDROŻENIEM SYSTEMU KOPII ZAPASOWYCH ORAZ MODERNIZACJA SYSTEMU HIS Z INTEGRACJĄ MODUŁÓW EDM, DIGITALIZACJĄ DOKUMENTACJI W RAMACH PROJEKTU PN. „ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W SPSK NR 1 IM. PROF. S. SZYSZKO ŚUM W KATOWICACH W CELU PRZYSPIESZENIA TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA” — INWESTYCJA D.1.1.2: (...)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest DOSTAWA SYSTEMU INFORMATYCZNEGO TYPU LIS/PIS DLA ZAKŁADU PATOMORFOLOGII WRAZ Z DOSTAWĄ SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO W RAMACH PROJEKTU PN. "ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W SPSK NR 1 IM. PROF. S. SZYSZKO ŚUM W KATOWICACH W CELU PRZYSPIESZENIA PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA" REALIZOWANEGO W RAMACH INWESTYCJI D1.1.2: "PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W OCHRONIE ZDROWIA", zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik nr 1a do SWZ oraz opisem parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.