2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme drankenvoorziening
Beschreibung: De Opdracht bestaat uit onderstaande werkzaamheden: - Het leveren, plaatsen, installeren en onderhouden (preventief en correctief) van 17 automaten voor de verstrekking van warme dranken verspreid over meerdere locaties* - Het leveren van vaste ingrediënten (koffiebonen, cacao en melkpoeder) voor de warme drankenautomaten en bijbehorende benodigdheden: suiker, creamer, roerstaafjes, koffiekoekjes en thee (optioneel instant soep) - Het onderhouden (preventief en correctief) van de door Opdrachtnemer geplaatste warme drankenautomaten. - Optimalisatievoorstellen (aantal automaten/ capaciteit) gedurende de looptijd van de overeenkomst. De initiële looptijd van de Opdracht is 5 jaar. De Opdracht heeft een begrote waarde van maximaal € 560.000,-. De overeenkomst kan worden verlengd met 3 keer 1 jaar.
Interne Kennung: 372761
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Opdracht bestaat uit onderstaande werkzaamheden: - Het leveren, plaatsen, installeren en onderhouden (preventief en correctief) van 17 automaten voor de verstrekking van warme dranken verspreid over meerdere locaties* - Het leveren van vaste ingrediënten (koffiebonen, cacao en melkpoeder) voor de warme drankenautomaten en bijbehorende benodigdheden: suiker, creamer, roerstaafjes, koffiekoekjes en thee (optioneel instant soep) - Het onderhouden (preventief en correctief) van de door Opdrachtnemer geplaatste warme drankenautomaten. - Optimalisatievoorstellen (aantal automaten/ capaciteit) gedurende de looptijd van de overeenkomst. Gelijk aan de omvang van de hoofdopdracht ( er is maar 1 perceel)
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opties tot verlengen en indexeren.