101081-2026 - Ergebnis
Tschechien – Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör – RD - Dodávka osobních ochranných pracovních prostředků pro potřeby AOPK ČR a jejich regionálních pracovišť
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRD - Dodávka osobních ochranných pracovních prostředků pro potřeby AOPK ČR a jejich regionálních pracovišť
BeschreibungDodávka osobních ochranných prostředků dle přesně stanovené specifikace pro potřeby AOPK ČR a jejich regionálních pracovišť: bunda hardshell, bunda softshell, kalhoty membránové, kalhoty letní, mikina, košile krátký rukáv, tričko polo krátký rukáv, aplikace loga Stráže přírody sítotransferem/výšivkou, aplikace loga Stráže přírody-nášivka, aplikace loga Domu přírody sítotransferem/výšivkou a aplikace loga Informačního střediska sítotransferem/výšivkou.
Vorherige Bekanntmachung635603-2023
Interne KennungN006/23/V00014491
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001