See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa w zakresie przeprowadzenia szkoleń specjalistycznych w podziale na 9 zadań.
Beschreibung: Usługa w zakresie przeprowadzenia szkoleń specjalistycznych w podziale na 9 zadań, szkolenia przeznaczone dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej. Szkolenia przeprowadzone w ramach projektu pn. „Podnoszenie kompetencji kadr systemu , pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej”. Projekt jest współfinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska na lata 2021 – 2027 z zakresu Osi Priorytetowej 7 Fundusze Europejskie na rzecz rynku pracy i włączenia społecznego na Dolnym Śląsku, Działanie 7.8 wspieranie włączenia społecznego , Typ 7.8F Podnoszenie kompetencji kadr.
Vorherige Bekanntmachung: 392494-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Tryb udzielenia zamówienia – postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r., Prawo zamówień publicznych (Dz.U z 2023, poz. 1605 ze zm.) na usługi o wartości zamówienia przekraczającego progi unijne, o których mowa w art. 3 wskazanej wyżej ustawy. Zamówienie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług o wartości powyżej 750 000 euro zgodnie z art. 359 pkt 1 ustawy Pzp.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Tryb udzielenia zamówienia – postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r., Prawo zamówień publicznych (Dz.U z 2023, poz. 1605 ze zm.) na usługi o wartości zamówienia przekraczającego progi unijne, o których mowa w art. 3 wskazanej wyżej ustawy. Zamówienie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług o wartości powyżej 750 000 euro zgodnie z art. 359 pkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pt. „Praca z trudnym klientem”
Beschreibung: Zadanie 1 - usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pt. „Praca z trudnym klientem” w ramach realizacji projektu „Podnoszenie kompetencji kadr systemu , pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej” dla uczestników szkolenia realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pt. „Pomoc rodzinom zastępczym i dzieciom umieszczonym w pieczy zastępczej w poradzeniu sobie z trudna sytuacją życiową ”
Beschreibung: Zadanie 2 - usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pt. „Pomoc rodzinom zastępczym i dzieciom umieszczonym w pieczy zastępczej w poradzeniu sobie z trudna sytuacją życiową ” w ramach realizacji projektu „Podnoszenie kompetencji kadr systemu , pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej” dla uczestników szkolenia realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pt. „Wspieranie osób z niepełnosprawnością w aktywizacji zawodowej i społecznej na otwartym rynku pracy ”
Beschreibung: Zadanie 3 - usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pt. „Wspieranie osób z niepełnosprawnością w aktywizacji zawodowej i społecznej na otwartym rynku pracy ” , będą mogli skorzystać przedstawiciele podmiotów reintegracji z terenu województwa dolnośląskiego. Działania będą realizowane w ramach realizacji projektu „Podnoszenie kompetencji kadr systemu , pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej” dla uczestników szkolenia realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pt. „Animacja zajęć terapeutycznych dla uczestników podmiotów reintegracyjnych”
Beschreibung: Zadanie 4 - usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pt. „Animacja zajęć terapeutycznych dla uczestników podmiotów reintegracyjnych”, będą mogli skorzystać przedstawiciele podmiotów reintegracyjnych z terenu województwa dolnośląskiego. Działania będą realizowane w ramach realizacji projektu „Podnoszenie kompetencji kadr systemu , pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej” dla uczestników szkolenia realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pt. „Jak radzić sobie z zachowaniem agresywnym uczestników podmiotów reintegracyjnych?”
Beschreibung: Zadanie 5 - usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pt. „Jak radzić sobie z zachowaniem agresywnym uczestników podmiotów reintegracyjnych?”, będą mogli skorzystać przedstawiciele podmiotów reintegracyjnych z terenu województwa dolnośląskiego. Działania będą realizowane w ramach realizacji projektu „Podnoszenie kompetencji kadr systemu , pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej” dla uczestników szkolenia realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pt. „Seksualność osób z niepełnosprawnościami ”
Beschreibung: Zadanie 6 - usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pt. „Seksualność osób z niepełnosprawnościami ”, będą mogli skorzystać przedstawiciele podmiotów reintegracyjnych z terenu województwa dolnośląskiego. Działania będą realizowane w ramach realizacji projektu „Podnoszenie kompetencji kadr systemu , pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej” dla uczestników szkolenia realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pt. „Komunikacja z osobami z zaburzeniami psychicznymi”
Beschreibung: Zadanie 7 - usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pt. „Komunikacja z osobami z zaburzeniami psychicznymi”, będą mogli skorzystać przedstawiciele podmiotów reintegracyjnych z terenu województwa dolnośląskiego. Działania będą realizowane w ramach realizacji projektu „Podnoszenie kompetencji kadr systemu , pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej” dla uczestników szkolenia realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej.
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pt. „Korpus wsparcia seniorów i usługi sąsiedzkie”
Beschreibung: Zadanie 8 - usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pt. „Korpus wsparcia seniorów i usługi sąsiedzkie” w ramach realizacji projektu „Podnoszenie kompetencji kadr systemu , pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej” dla uczestników szkolenia realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej.
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pt. „Specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób w kryzysie psychicznym”
Beschreibung: Zadanie 9 - usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pt. „Specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób w kryzysie psychicznym” w ramach realizacji projektu „Podnoszenie kompetencji kadr systemu , pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej” dla uczestników szkolenia realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej.