See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 189-PN-24 Leki i inne produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego są sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych - leków i innych produktów leczniczych, (zwane dalej "produktami" lub "przedmiotem zamówienia"). Miejsce dostaw - Apteka szpitalna, 44-100 Gliwice, ul. Zygmunta Starego 20, za wyjątkiem sytuacji opisanych w umowie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 59 pakiety (części). Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość pakietów. Szczegółowy opis produktów określony został w opisie przedmiotu zamówienia w Formularzu cenowym, z podziałem na pakiety, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający żąda, by dostarczany przedmiot zamówienia był dopuszczony do obrotu i używania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001r. Prawo farmaceutyczne (tekst jedn. Dz. U z 2022r. poz. 2301, z późn. zm.), spełniał wymogi wskazane w innych obowiązujących przepisach szczególnych i normach dotyczących przedmiotu zamówienia oraz spełniał minimalne wymogi określone w SWZ. Wykonawca winien posiadać dokumenty potwierdzające powyższe, w tym świadectwa rejestracji produktów leczniczych i karty charakterystyki, i jest zobowiązany przekazać je zamawiającemu na każde żądanie i w każdym czasie. Zamawiający wymaga, by dostarczany produkt być przez Wykonawcę opakowany w sposób zapobiegający jego przypadkowemu uszkodzeniu i oznakowany w sposób nie budzący wątpliwości co do zawartości opakowania oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zamawiający przewiduje okresowe (sukcesywne) dostawy produktów, według potrzeb zamawiającego, na podstawie "Zamówień częściowych". Wymagany termin dostawy częściowej - do 24 godzin od złożenia zamówienia, a w przypadku zamówień CITO - do 10 godzin. Szczegółowe warunki realizacji i rozliczania przedmiotu zamówienia określone są w Załączniku do SWZ Istotne postanowienia umowy. Rozliczenia finansowe między stronami umowy prowadzone będą w złotych polskich. Zamawiający przewiduje płatności częściowe za każde zrealizowane zgodnie z umową zamówienie częściowe, w terminie 60 dni od daty złożenia faktury. W przypadku zawarcia umowy fakturowanie będzie odbywać się na jednej fakturze, zgodnie z zawartą umową na wszystkie części wygrane przez danego Wykonawcę. Zamawiający nie dopuszcza możliwości wystawiania faktur zbiorczych obejmujących dostawy objęte innymi umowami zawartymi pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą. Zamawiający wymaga, aby na fakturze zamieszczony był numer umowy. Z uwagi na wykorzystywane przez Zamawiającego oprogramowanie zakazuje się jakiejkolwiek ingerencji w formularz asortymentowo-cenowy. Formularze należy wysłać w niezmienionej formie w formacie .xls, .xlsx lub innym formacie arkusza kalkulacyjnego. Nie dopuszcza się zmian poprzez dodanie kolumn, usunięcie kolumn, usunięcia arkuszy poszczególnych części i inne. Zamawiający oczekuje podania ceny jednostkowej za 1 szt. z dokładnością do 2 miejsc po przecinku. Zamawiający wyraża zgodę na zaoferowanie innych wielkości opakowań. Opakowania należy przeliczać z zaokrągleniem w górę do pełnych opakowań. W przypadku zmiany ilości opakowań Zamawiający wymaga, aby Wykonawca zmienił kolor zmodyfikowanego wiersza na czerwony.
Vorherige Bekanntmachung: 722312-2024
Interne Kennung: 189-PN-24.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: pakiet 11
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ - pakiet 11
Interne Kennung: Część nr 11
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0012
Titel: pakiet 12
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ - pakiet 12
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: pakiet 13
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ - pakiet 13
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: pakiet 14
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ - pakiet 14
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: pakiet 15
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ - pakiet 15
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: pakiet 16
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ - pakiet 16
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: pakiet 17
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ - pakiet 17
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: pakiet 18
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ - pakiet 18
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: pakiet 19
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ - pakiet 19
Interne Kennung: Część nr 19