See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce operačních sálů – PD
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou projekční a inženýrské činnosti související s rekonstrukcí centrálních operačních sálů v pavilonu E, Nemocnice Břeclav, p.o., zejména zpracování kompletní projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení včetně zpracování požárně bezpečnostního řešení (PBŘ), inženýrská činnost spočívající v zajištění vydání stanovisek všech dotčených orgánů státní správy včetně zajištění vydání stavebního povolení, zpracování kompletní projektové dokumentace pro provádění stavby (DPS) a výkon dozoru projektanta při realizaci stavby.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1