See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ochrony mienia PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., modernizacja, utrzymanie i serwis technicznych środków ochrony oraz opracowanie i uzgodnienie planów ochrony
Beschreibung: Świadczenie usług ochrony mienia PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., modernizacja, utrzymanie i serwis technicznych środków ochrony oraz opracowanie i uzgodnienie planów ochrony w obiekcie mostowym zlokalizowanym na linii kolejowej nr 9 przez rzekę Wisłę w miejscowości Tczew
Vorherige Bekanntmachung: 672756-2024
Interne Kennung: 0551/IZ11GM/16461/04826/24/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0003