See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie utrzymania i urządzania terenów zieleni stanowiących własność m.st. Warszawy administracyjnych przez ZGN Śródmieście ADK nr 1÷6
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.: • zakładanie i koszenie trawników, • nasadzenia i pielęgnację krzewów i żywopłotów, • nasadzenia bylin i roślin cebulowych, • nasadzenia i pielęgnację drzew, • usuwanie drzew (w tym likwidację w trybie natychmiastowym zagrożeń i awarii spowodowanych przez drzewa) oraz krzewów i żywopłotów.
Interne Kennung: TZ-274/U/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1 (ADK-1)
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2 (ADK 2 i ADK 6)
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3 (ADK 4 i ADK 5)