See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wynajem długoterminowy fabrycznie nowych (rok produkcji 2025/2026) samochodów na okres 48 miesięcy
Beschreibung: Wynajem długoterminowy w latach 2026 – 2030 pojazdów samochodowych dla potrzeb jednostek organizacyjnych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Vorherige Bekanntmachung: 13866-2026
Interne Kennung: PZ.293.1592.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Zadanie nr 1 obejmuje wynajem długoterminowy samochodów osobowych i ciężarowych o DMC do 3,5t na okres 48 miesięcy
Interne Kennung: PZ.293.2242.2025.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega na swoją rzecz prawo rozszerzenia zakresu Zamówienia o dodatkowe usługi uwzględniające potrzeby Zamawiającego na następujących zasadach: 1) w ramach Zadania nr 1 - wynajem długoterminowy 22 szt. samochodów osobowych i ciężarowych o DMC do 3,5t na okres 48 miesięcy. Szczegółowe zapisy dot. Prawa opcji opisane zostały w § 2 wzoru Umowy.
Los: LOT-0003
Beschreibung: Zadanie nr 2 obejmuje wynajem długoterminowy pojazdu ATV na okres 48 miesięcy
Interne Kennung: PZ.293.2242.2025.2