2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst leveren en aanbrengen bomen
Beschreibung: Zeist is een plaats en gemeente in het midden van de Nederlandse provincie Utrecht. De gemeente telt circa 66.000 inwoners en heeft een oppervlakte van bijna 50 km². De gemeente Zeist ligt in het bosrijke gebied van de Utrechtse Heuvelrug en heeft daardoor buiten de woonkernen een overwegend 'groen' karakter. Onderdeel van het takenpakket van de gemeente Zeist is het leveren en aanbrengen van bomen. Op hoofdlijnen bestaat de scope van de opdracht uit de volgende werkzaamheden: a. Voorbereidende werkzaamheden; b. Opruimwerkzaamheden; c. Groeiplaatsverbetering; d. Leveren en aanbrengen bomen; e. Leveren en aanbrengen beplantingen; f. Nazorg Betreft het leveren en aanbrengen van circa 150 tot 250 bomen per jaar.
Interne Kennung: 24040
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Verwezen wordt naar de aanbestedingsleidraad Bomen aanplanten groeiplaatsverbetering verwijderen bomen
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging-verwezen wordt naar de aanbestedingsleidraad