10138-2024 - Wettbewerb
Polen – Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung – Dostawa, montaż i uruchomienie elementów szkoleniowej linii produkcyjnej w standardzie przemysłu 4.0 dla Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie elementów szkoleniowej linii produkcyjnej w standardzie przemysłu 4.0 dla Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie elementów szkoleniowej linii produkcyjnej w standardzie przemysłu 4.0 w Centrum Szkoleniowym „INNOVATION PARK” w Wałbrzychu przy ul. Villardczyków 17, należącego do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o. Zamówienie zostało podzielę na 4 niezależne części tj.: CZĘŚĆ 1: Dostawa, montaż i uruchomienie magazynku buforowego dla Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o. CZĘŚĆ 2: Dostawa, montaż i uruchomienie autonomicznej platformy mobilnej z robotem typu Cobot dla Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o. CZĘŚĆ 3: Dostawa, montaż i uruchomienie obrabiarki CNC dla Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o. CZĘŚĆ 4: Dostawa, montaż i uruchomienie plotera laserowego dla Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o. Szczegóły w SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 42600000 Werkzeugmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie magazynku buforowego dla Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie magazynku buforowego dla Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o. Szczegół w SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie autonomicznej platformy mobilnej z robotem typu Cobot dla Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie autonomicznej platformy mobilnej z robotem typu Cobot dla Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o. Szczegóły w SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie obrabiarki CNC dla Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie obrabiarki CNC dla Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o. Szczegóły w SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 3
Haupteinstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie plotera laserowego dla Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie plotera laserowego dla Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o. Szczegóły w SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 4
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke