2. Verfahren
Verfahren
Titel: Niet openbare Europese aanbestedingsprocedure Schoonmaakdiensten voor Stichting Scholengroep Trivium
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één leverancier die gedurende de gehele looptijd van de overeenkomst de schoonmaakdiensten op de in de selectieleidraad omschreven schoollocaties verzorgt. Trivium spendeerde vorig jaar voor circa € 375.000 (excl. BTW) aan externe schoonmaakdiensten op de in de selectieleidraad genoemde locaties. Deze informatie is slechts ter indicatie. Hieraan kunnen door de inschrijver geen rechten en/of plichten worden ontleend.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één leverancier die de schoonmaakdiensten verzorgt. Zie selectieleidraad.
Interne Kennung: 1