See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup agregatów prądotwórczych w ilości 29 sztuk o mocach:30kW (4 szt.), 80 kW (5 szt.), 6 kW (1szt.), 40 kW (1 szt.), 140 kW (1szt.), 60 kW (1 szt.), 50 kW (9 szt.), 10 kW (7 szt.) z podziałem na 8 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa następujących agregatów prądotwórczych: a) Agregat prądotwórczy o mocy 30 kW - 4 szt b) Agregat prądotwórczy o mocy 80 kW - 5 szt c) Agregat prądotwórczy o mocy 6 kW - 1 szt d) Agregat prądotwórczy o mocy 40 kW - 1 szt e) Agregat prądotwórczy o mocy 140 kW - 1 szt f) Agregat prądotwórczy o mocy 60 kW - 1 szt g) Agregat prądotwórczy o mocy 50 kW - 9 szt h) Agregat prądotwórczy o mocy 10 kW - 7 szt 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z Części wraz z zestawieniem sprzętu zawarty jest w dokumentach zamówienia: Specyfikacji Warunków Zamówienia, Rozdział II - Opis przedmiotu zamówienia, pkt 1, ppkt 1.1
Vorherige Bekanntmachung: 668690-2025
Interne Kennung: IZP.271.4.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup agregatów prądotwórczych w ilości 4 sztuk o mocy 30kW
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 sztuk agregatów prądotwórczych o mocy 30kW wraz z niezbędnym wyposażeniem i przeszkolenie z ich obsługi. 2. Wymagania techniczne agregatu Moc znamionowa (PRP) ok. 30 kW Napięcie wyjściowe 400 / 230 V (3~ / 1~) Częstotliwość 50 Hz Regulator napięcia AVR cyfrowy ±0,25 % Silnik Diesla, chłodzony cieczą, 4- lub 6-cylindrowy Rozruch Elektryczny, z ładowaniem akumulatora Zbiornik paliwa Zapewniający min. 8–12 h pracy przy pełnym obciążeniu Układ automatyki (SZR / ATS) Automatyczny start i przełączanie sieć ↔ agregat Obudowa Wyciszona, odporna na warunki atmosferyczne Poziom hałasu ≤ 85–95 dB(A) w odległości 7 m Zabezpieczenia Nadprądowe, przeciążeniowe, zwarciowe, awaryjne wyłączenie System pomiarowy Napięcie, prąd, częstotliwość, temperatura, ciśnienie, alarmy Interfejsy Zdalny monitoring, rejestr zdarzeń min. 100 3. Wymagania operacyjne i środowiskowe - Możliwość pracy ciągłej 24 h przy pełnym obciążeniu. - Zakres temperatur pracy: od −25 °C do +40 °C. - Obudowa odporna na korozję i warunki atmosferyczne. - Wibracje tłumione przez elastyczne podkładki. - Łatwy dostęp do elementów serwisowych. 4. Wymagania formalno‑prawne i normatywne - Agregat fabrycznie nowy, nieużywany. - Spełniający wymagania dyrektyw UE: Maszynowej, EMC, Niskonapięciowej, Hałasowej. - Zgodność z normami ISO 8528‑1, ISO 8528‑5 lub równoważnymi. - Certyfikat CE oraz deklaracja zgodności producenta. - Gwarancja min. 24 miesiące lub określona liczba motogodzin. - Zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. 5. Dokumentacja i szkolenie - DTR, instrukcje obsługi i konserwacji w języku polskim. - Karty katalogowe i certyfikaty zgodności.
Interne Kennung: IZP.271.4.6.2025/1
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Zakup agregatów prądotwórczych w ilości 5 sztuk o mocy 80kW
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa 5 sztuk agregatów prądotwórczych o mocy 80kW wraz z niezbędnym wyposażeniem i przeszkolenie z ich obsługi. 2. Wymagania techniczne agregatu Moc znamionowa (PRP) ok. 80 kW Napięcie wyjściowe 400 / 230 V (3~ / 1~) Częstotliwość 50 Hz Regulator napięcia AVR cyfrowy ±0,25 % Silnik Diesla, chłodzony cieczą, 4- lub 6-cylindrowy Rozruch Elektryczny, z ładowaniem akumulatora Zbiornik paliwa Zapewniający min. 8–12 h pracy przy pełnym obciążeniu Układ automatyki (SZR / ATS) Automatyczny start i przełączanie sieć ↔ agregat Obudowa Wyciszona, odporna na warunki atmosferyczne Poziom hałasu ≤ 85–95 dB(A) w odległości 7 m Zabezpieczenia Nadprądowe, przeciążeniowe, zwarciowe, awaryjne wyłączenie System pomiarowy Napięcie, prąd, częstotliwość, temperatura, ciśnienie, alarmy Interfejsy Zdalny monitoring, rejestr zdarzeń min. 100 3. Wymagania operacyjne i środowiskowe - Możliwość pracy ciągłej 24 h przy pełnym obciążeniu. - Zakres temperatur pracy: od −25 °C do +40 °C. - Obudowa odporna na korozję i warunki atmosferyczne. - Wibracje tłumione przez elastyczne podkładki. - Łatwy dostęp do elementów serwisowych. 4. Wymagania formalno‑prawne i normatywne - Agregat fabrycznie nowy, nieużywany. - Spełniający wymagania dyrektyw UE: Maszynowej, EMC, Niskonapięciowej, Hałasowej. - Zgodność z normami ISO 8528‑1, ISO 8528‑5 lub równoważnymi. - Certyfikat CE oraz deklaracja zgodności producenta. - Gwarancja min. 24 miesiące lub określona liczba motogodzin. - Zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. 5. Dokumentacja i szkolenie - DTR, instrukcje obsługi i konserwacji w języku polskim. - Karty katalogowe i certyfikaty zgodności.
Interne Kennung: IZP.271.4.6.2025/2
Menge: 5 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Zakup agregatu prądotwórczego w ilości 1 sztuki o mocy 6kW
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki agregatu prądotwórczego o mocy 6kW wraz z niezbędnym wyposażeniem i przeszkolenie z ich obsługi. 2. Wymagania techniczne Parametr Wymaganie dopuszczalne Uwagi Moc znamionowa Ok 6 kW Napięcie wyjściowe 230 V /400V 50 Hz Jednofazowy oraz trójfazowy Silnik Czterosuwowy, chłodzony powietrzem Z rozruchem elektrycznym oraz ręcznym Regulacja napięcia ±1 % Automatyczny regulator AVR Zbiornik paliwa min. 15 l Zapewniający min. 6 h pracy Stopień ochrony IP X4 Praca w warunkach zewnętrznych Automatyka Agregat na kołach gumowych System automatycznego załączania rezerwy (SZR) Uruchamia agregat przy zaniku napięcia 3. Warunki instalacji i odbioru Wykonawca zapewni dostawę oraz przeszkolenie użytkowników z obsługi urządzenia. Wymagane jest przeprowadzenie prób funkcjonalnych i odbioru technicznego potwierdzonego protokołem. 4. Gwarancja i serwis Wykonawca udzieli co najmniej 24-miesięcznej gwarancji na agregat oraz zapewni dostępność części zamiennych i serwisu pogwarancyjnego
Interne Kennung: IZP.271.4.6.2025/3
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Zakup agregatu prądotwórczego w ilości 1 sztuki o mocy 40kW
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki agregatu prądotwórczego o mocy 40kW wraz z niezbędnym wyposażeniem i przeszkolenie z ich obsługi. 2. Wymagania techniczne agregatu Moc znamionowa (PRP) ok. 40 kW Napięcie wyjściowe 400 / 230 V (3~ / 1~) Częstotliwość 50 Hz Regulator napięcia AVR cyfrowy ±0,25 % Silnik Diesla, chłodzony cieczą, 4- lub 6-cylindrowy Rozruch Elektryczny, z ładowaniem akumulatora Zbiornik paliwa Zapewniający min. 8–12 h pracy przy pełnym obciążeniu Układ automatyki (SZR / ATS) Automatyczny start i przełączanie sieć ↔ agregat Obudowa Wyciszona, odporna na warunki atmosferyczne Poziom hałasu ≤ 85–95 dB(A) w odległości 7 m Zabezpieczenia Nadprądowe, przeciążeniowe, zwarciowe, awaryjne wyłączenie System pomiarowy Napięcie, prąd, częstotliwość, temperatura, ciśnienie, alarmy Interfejsy Zdalny monitoring, rejestr zdarzeń min. 100 3. Wymagania operacyjne i środowiskowe - Możliwość pracy ciągłej 24 h przy pełnym obciążeniu. - Zakres temperatur pracy: od −25 °C do +40 °C. - Obudowa odporna na korozję i warunki atmosferyczne. - Wibracje tłumione przez elastyczne podkładki. - Łatwy dostęp do elementów serwisowych. 4. Wymagania formalno‑prawne i normatywne - Agregat fabrycznie nowy, nieużywany. - Spełniający wymagania dyrektyw UE: Maszynowej, EMC, Niskonapięciowej, Hałasowej. - Zgodność z normami ISO 8528‑1, ISO 8528‑5 lub równoważnymi. - Certyfikat CE oraz deklaracja zgodności producenta. - Gwarancja min. 24 miesiące lub określona liczba motogodzin. - Zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. 5. Dokumentacja i szkolenie - DTR, instrukcje obsługi i konserwacji w języku polskim. - Karty katalogowe i certyfikaty zgodności
Interne Kennung: IZP.271.4.6.2025/4
Los: LOT-0005
Titel: Zakup agregatu prądotwórczego w ilości 1 sztuki o mocy 140kW
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki agregatu prądotwórczego o mocy 140kW wraz z niezbędnym wyposażeniem i przeszkolenie z obsługi. 2. Wymagania techniczne agregatu 2. Wymagania techniczne agregatu Moc znamionowa (PRP) ok. 140 kW Napięcie wyjściowe 400 / 230 V (3~ / 1~) Częstotliwość 50 Hz Regulator napięcia AVR cyfrowy ±0,25 % Silnik Diesla, chłodzony cieczą, 4- lub 6-cylindrowy Rozruch Elektryczny, z ładowaniem akumulatora Zbiornik paliwa Zapewniający min. 8–12 h pracy przy pełnym obciążeniu Układ automatyki (SZR / ATS) Automatyczny start i przełączanie sieć ↔ agregat Obudowa Wyciszona, odporna na warunki atmosferyczne Poziom hałasu ≤ 85–95 dB(A) w odległości 7 m Zabezpieczenia Nadprądowe, przeciążeniowe, zwarciowe, awaryjne wyłączenie System pomiarowy Napięcie, prąd, częstotliwość, temperatura, ciśnienie, alarmy Interfejsy Zdalny monitoring, rejestr zdarzeń min. 100 3. Wymagania operacyjne i środowiskowe - Możliwość pracy ciągłej 24 h przy pełnym obciążeniu. - Zakres temperatur pracy: od −25 °C do +40 °C. - Obudowa odporna na korozję i warunki atmosferyczne. - Wibracje tłumione przez elastyczne podkładki. - Łatwy dostęp do elementów serwisowych. 4. Wymagania formalno‑prawne i normatywne - Agregat fabrycznie nowy, nieużywany. - Spełniający wymagania dyrektyw UE: Maszynowej, EMC, Niskonapięciowej, Hałasowej. - Zgodność z normami ISO 8528‑1, ISO 8528‑5 lub równoważnymi. - Certyfikat CE oraz deklaracja zgodności producenta. - Gwarancja min. 24 miesiące lub określona liczba motogodzin. - Zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. 5. Dokumentacja i szkolenie - DTR, instrukcje obsługi i konserwacji w języku polskim. - Karty katalogowe i certyfikaty zgodności.
Interne Kennung: IZP.271.4.6.2025/5
Los: LOT-0006
Titel: Zakup agregatu prądotwórczego w ilości 1 sztuki o mocy 60kW
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki agregatu prądotwórczego o mocy 60kW wraz z niezbędnym wyposażeniem i przeszkolenie z obsługi. 2. Wymagania techniczne agregatu Moc znamionowa (PRP) ok. 60 kW Napięcie wyjściowe 400 / 230 V (3~ / 1~) Częstotliwość 50 Hz Regulator napięcia AVR cyfrowy ±0,25 % Silnik Diesla, chłodzony cieczą, 4- lub 6-cylindrowy Rozruch Elektryczny, z ładowaniem akumulatora Zbiornik paliwa Zapewniający min. 8–12 h pracy przy pełnym obciążeniu Układ automatyki (SZR / ATS) Automatyczny start i przełączanie sieć ↔ agregat Obudowa Wyciszona, odporna na warunki atmosferyczne Poziom hałasu ≤ 85–95 dB(A) w odległości 7 m Zabezpieczenia Nadprądowe, przeciążeniowe, zwarciowe, awaryjne wyłączenie System pomiarowy Napięcie, prąd, częstotliwość, temperatura, ciśnienie, alarmy Interfejsy Zdalny monitoring, rejestr zdarzeń min. 100 3. Wymagania operacyjne i środowiskowe - Możliwość pracy ciągłej 24 h przy pełnym obciążeniu. - Zakres temperatur pracy: od −25 °C do +40 °C. - Obudowa odporna na korozję i warunki atmosferyczne. - Wibracje tłumione przez elastyczne podkładki. - Łatwy dostęp do elementów serwisowych. 4. Wymagania formalno‑prawne i normatywne - Agregat fabrycznie nowy, nieużywany. - Spełniający wymagania dyrektyw UE: Maszynowej, EMC, Niskonapięciowej, Hałasowej. - Zgodność z normami ISO 8528‑1, ISO 8528‑5 lub równoważnymi. - Certyfikat CE oraz deklaracja zgodności producenta. - Gwarancja min. 24 miesiące lub określona liczba motogodzin. - Zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. 5. Dokumentacja i szkolenie - DTR, instrukcje obsługi i konserwacji w języku polskim. - Karty katalogowe i certyfikaty zgodności.
Interne Kennung: IZP.271.4.6.2025/6
Los: LOT-0007
Titel: Zakup agregatu prądotwórczego w ilości 9 sztuk o mocy 50kW
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 9 sztuk agregatów prądotwórczych o mocy 50kW wraz z niezbędnym wyposażeniem i przeszkolenie z obsługi. 2. Wymagania techniczne agregatu Moc znamionowa (PRP) ok. 50 kW Napięcie wyjściowe 400 / 230 V (3~ / 1~) Częstotliwość 50 Hz Regulator napięcia AVR cyfrowy ±0,25 % Silnik Diesla, chłodzony cieczą, 4- lub 6-cylindrowy Rozruch Elektryczny, z ładowaniem akumulatora Zbiornik paliwa Zapewniający min. 8–12 h pracy przy pełnym obciążeniu Układ automatyki (SZR / ATS) Automatyczny start i przełączanie sieć ↔ agregat Obudowa Wyciszona, odporna na warunki atmosferyczne Poziom hałasu ≤ 85–95 dB(A) w odległości 7 m Zabezpieczenia Nadprądowe, przeciążeniowe, zwarciowe, awaryjne wyłączenie System pomiarowy Napięcie, prąd, częstotliwość, temperatura, ciśnienie, alarmy Interfejsy Zdalny monitoring, rejestr zdarzeń min. 100 3. Wymagania operacyjne i środowiskowe - Możliwość pracy ciągłej 24 h przy pełnym obciążeniu. - Zakres temperatur pracy: od −25 °C do +40 °C. - Obudowa odporna na korozję i warunki atmosferyczne. - Wibracje tłumione przez elastyczne podkładki. - Łatwy dostęp do elementów serwisowych. 4. Wymagania formalno‑prawne i normatywne - Agregat fabrycznie nowy, nieużywany. - Spełniający wymagania dyrektyw UE: Maszynowej, EMC, Niskonapięciowej, Hałasowej. - Zgodność z normami ISO 8528‑1, ISO 8528‑5 lub równoważnymi. - Certyfikat CE oraz deklaracja zgodności producenta. - Gwarancja min. 24 miesiące lub określona liczba motogodzin. - Zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. 5. Dokumentacja i szkolenie - DTR, instrukcje obsługi i konserwacji w języku polskim. - Karty katalogowe i certyfikaty zgodności.
Interne Kennung: IZP.271.4.6.2025/7
Los: LOT-0008
Titel: Zakup agregatu prądotwórczego w ilości 7 sztuk o mocy 10kW
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 7 sztuk agregatów prądotwórczych o mocy 10kW wraz z niezbędnym wyposażeniem i przeszkolenie z obsługi. 2. Wymagania techniczne agregatu Parametr Wymaganie dopuszczalne Uwagi Moc znamionowa Ok 10 kW Napięcie wyjściowe 230 V /400V 50 Hz Jednofazowy oraz trójfazowy Silnik Czterosuwowy, chłodzony powietrzem Z rozruchem elektrycznym oraz ręcznym Regulacja napięcia ±1 % Automatyczny regulator AVR Zbiornik paliwa min. 15 l Zapewniający min. 6 h pracy Stopień ochrony IP X4 Praca w warunkach zewnętrznych Automatyka Agregat na kołach gumowych System automatycznego załączania rezerwy (SZR) Uruchamia agregat przy zaniku napięcia 3. Warunki instalacji i odbioru Wykonawca zapewni dostawę oraz przeszkolenie użytkowników z obsługi urządzenia. Wymagane jest przeprowadzenie prób funkcjonalnych i odbioru technicznego potwierdzonego protokołem. 4. Gwarancja i serwis Wykonawca udzieli co najmniej 24-miesięcznej gwarancji na agregat oraz zapewni dostępność części zamiennych i serwisu pogwarancyjnego.
Interne Kennung: IZP.271.4.6.2025/8