2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kontynuacja budowy budynku przeznaczonego na cele medyczne oraz lądowiska wyniesionego dla śmigłowców LPR w ramach WPMRiM SU Nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy – zaprojektuj i wybuduj.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: Kontynuacja budowy budynku przeznaczonego na cele medyczne oraz lądowiska wyniesionego dla śmigłowców LPR w ramach WPMRiM SU Nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy – zaprojektuj i wybuduj. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w załączniku 4 do SWZ – Dokumentacja Techniczna.
Interne Kennung: ATDI-01.261.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 33100000 Medizinische Geräte, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück