101448-2026 - Ergebnis
Polen – Geräte zum Reinigen von Wasser – DOSTAWA URZĄDZENIA DO OCZYSZCZANIA WODY
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA URZĄDZENIA DO OCZYSZCZANIA WODY
Beschreibung3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do oczyszczania wody do siedziby Zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz, Łódzki Instytut Technologiczny, Laboratorium Badań Materiałów i Opakowań Jednostkowych, ul. Konstancińska 11, 02-942 Warszawa. 3.2. Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia nie został podzielony na części z uwagi na fakt, że stanowi on jedną niepodzielną całość. 3.3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 3.4. Opis wymaganych parametrów przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w załączniku nr 1 do SWZ (Arkusz asortymentowo-cenowy). Wykonawca może zaproponować produkty o lepszych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych niż parametry określone przez Zamawiającego. 3.5. Złożenie oferty na urządzenie niespełniające wszystkich parametrów lub posiadające parametry gorsze niż zapisane w załączniku nr 1 do SWZ (Arkusz asortymentowo-cenowy) skutkować będzie odrzuceniem oferty.
Vorherige Bekanntmachung613031-2025
Interne KennungOZP/ŁIT/18/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensTryb udzielenia zamówienia - przetarg nieograniczony
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912330 Geräte zum Reinigen von Wasser
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do oczyszczania wody do siedziby Zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz, Łódzki Instytut Technologiczny, Laboratorium Badań Materiałów i Opakowań Jednostkowych, ul. Konstancińska 11, 02-942 Warszawa. 3.2. Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia nie został podzielony na części z uwagi na fakt, że stanowi on jedną niepodzielną całość. 3.3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 3.4. Opis wymaganych parametrów przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w załączniku nr 1 do SWZ (Arkusz asortymentowo-cenowy). Wykonawca może zaproponować produkty o lepszych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych niż parametry określone przez Zamawiającego. 3.5. Złożenie oferty na urządzenie niespełniające wszystkich parametrów lub posiadające parametry gorsze niż zapisane w załączniku nr 1 do SWZ (Arkusz asortymentowo-cenowy) skutkować będzie odrzuceniem oferty. 3.6. Pod pojęciem dostawy należy rozumieć dostarczenie oryginalnego, fabrycznie nowego, nieużywanego sprzętu do siedziby Zamawiającego, montaż, instalację, kalibrację, uruchomienie, szkolenie z obsługi, pozytywny odbiór uruchomionego urządzenia. Koszt transportu wraz z ubezpieczeniem ponosi Wykonawca. Do dostarczonego sprzętu Wykonawca ma obowiązek załączenia wszystkich instrukcji obsługi oraz instrukcji serwisowej (jeśli występuje). 3.7. Wykonawca w ramach ceny przeprowadzi niezbędne szkolenie użytkowników (pracowników) Zamawiającego z obsługi urządzeń w wymiarze niezbędnym do prawidłowej obsługi urządzenia. 3.8. Wykonawca zapewni w okresie gwarancji bezpłatną dostawę i wymianę niezbędnych części. 3.9. Zamawiający nie przewiduje możliwości składania ofert wariantowych. 3.10. Zamawiający nie zamierza zawrzeć umowy ramowej. 3.11. Zamawiający nie zamierza ustanowić dynamicznego systemu zakupów. 3.12. Zamawiający nie zamierza dokonać wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 3.13. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych na poszczególne pozycje przedmiotu zamówienia. Ofertą równoważną jest przedmiot o takich samych lub lepszych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych, spełniający minimalne parametry określone przez Zamawiającego w załączniku nr 1 do SWZ (Arkusz asortymentowo-cenowy). W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest przedstawić wraz z ofertą szczegółową specyfikację, w której w sposób niebudzący wątpliwości Zamawiającego będzie wynikać, iż zaoferowany asortyment jest o takich samych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych w odniesieniu do asortymentu określonego przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający informuje, iż w razie gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdują się znaki towarowe, za ofertę równoważną uznaje się ofertę spełniającą parametry indywidualnie wskazanego asortymentu określone przez jego producenta.
Menge1 Stück