See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ochrony w obiektach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi ochrony w obiektach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w podziale na pięć części. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, zwany dalej OPZ, stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć jedną ofertę na wszystkie lub wybraną część. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: Zadanie nr 1 – Ochrona obiektu przy ul. Słowiańskiej 15a w Koszalinie Zadanie nr 2 – Ochrona obiektu przy ul. Słonecznej 15 w Koszalinie Zadanie nr 3 – Ochrona obiektu przy ul. Szafera 10 w Szczecinie Zadanie nr 4 – Ochrona obiektu przy ul. Żołnierskiej 55 w Szczecinie Zadanie nr 5 – Ochrona obiektu przy al. Wojska Polskiego 92-94 w Szczecinie
Vorherige Bekanntmachung: 651921-2024
Interne Kennung: WOiRZL.II.272.46.2024.DP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy PZP, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Szacunkowa wartość przedmiotowego zamówienia jest mniejsza niż progi unijne, o których mowa w art. 3 ustawy PZP, ale z uwagi na to, iż łączna szacunkowa wartość całego zamówienia, którego przedmiotem jest świadczenie usług ochrony przekracza wyrażoną w złotych równowartość kwoty 750.000 euro, Zamawiający dla danego zamówienia zastosował procedurę odpowiednią do wartości całości zamówienia. 3. Zgodnie z art. 257 ustawy PZP Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79715000 Streifendienste, 98341120 Portierdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ochrona obiektu przy ul. Słowiańskiej 15a w Koszalinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ochrony w obiektach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w podziale na pięć części. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: Zadanie nr 1 – Ochrona obiektu przy ul. Słowiańskiej 15a w Koszalinie Zadanie nr 2 – Ochrona obiektu przy ul. Słonecznej 15 w Koszalinie Zadanie nr 3 – Ochrona obiektu przy ul. Szafera 10 w Szczecinie Zadanie nr 4 – Ochrona obiektu przy ul. Żołnierskiej 55 w Szczecinie Zadanie nr 5 – Ochrona obiektu przy al. Wojska Polskiego 92-94 w Szczecinie
Interne Kennung: WOiRZL.II.272.46.2024.DP Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Ochrona obiektu przy ul. Słonecznej 15 w Koszalinie
Interne Kennung: WOiRZL.II.272.46.2024.DP Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Ochrona obiektu przy ul. Szafera 10 w Szczecinie
Interne Kennung: WOiRZL.II.272.46.2024.DP Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Ochrona obiektu przy ul. Żołnierskiej 55 w Szczecinie
Interne Kennung: WOiRZL.II.272.46.2024.DP Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Ochrona obiektu przy al. Wojska Polskiego 92-94 w Szczecinie
Interne Kennung: WOiRZL.II.272.46.2024.DP Część 5