See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mięsa drobiowego oraz wędlin z mięsa drobiowego dla 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu oraz jednostek będących na jej zaopatrzeniu w 2025 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa drobiowego oraz wędlin z mięsa drobiowego dla 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu oraz jednostek będących na jej zaopatrzeniu w 2025 r. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części: 1)Część I: Dostawa mięsa drobiowego oraz wędlin z mięsa drobiowego dla 42 BLSz w Radomiu; 2)Część II: Dostawa mięsa drobiowego oraz wędlin z mięsa drobiowego dla JW. Grójec; 3)Część III: Dostawa mięsa drobiowego oraz wędlin z mięsa drobiowego dla JW. Sochaczew; 4)Część IV: Dostawa mięsa drobiowego oraz wędlin z mięsa drobiowego dla JW. Olszewnica. 4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1, 1a, 1b, 1c i 2 do SWZ i umowy. 5.Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami w załączniku nr 1, 1a, 1b, 1c i 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 740548-2024
Interne Kennung: 57/PN/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15112100 Frisches Geflügel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131135 Geflügelwürste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mięsa drobiowego oraz wędlin z mięsa drobiowego dla 42 BLSz w Radomiu
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1 do SWZ i umowy oraz 2 do SWZ. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami w załączniku nr 1 i 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp. 1) Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia podstawowego maksymalnie do ilości określonych w formularzu ofertowym (załącznik nr 2 do SWZ) oraz w przypadku wyczerpania kwoty maksymalnej umowy, przeznaczonej na zrealizowanie zamówienia podstawowego. 2) Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w sytuacji, gdy wykorzystane zostaną ilości zamówienia podstawowego, wskazane w opisie przedmiotu zamówienia, a Zamawiający uzyska brakujące środki finansowe, których pierwotnie nie mógł pozyskać. 3) Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. 4) Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji przez okres obowiązywania umowy. 5) Ceny jednostkowe asortymentu dostarczanego w ramach prawa opcji będą identyczne jak zamówienia podstawowego, określone w formularzu ofertowy dołączonym do oferty złożonej przez Wykonawcę (załącznik nr 2 do SWZ). 6) O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem/oświadczeniem. 7) Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do składania oświadczenia w przedmiocie zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednokrotnie. 8) Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy, w przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa mięsa drobiowego oraz wędlin z mięsa drobiowego dla JW. Grójec.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1a do SWZ i umowy oraz 2 do SWZ. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami w załączniku nr 1a i 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa mięsa drobiowego oraz wędlin z mięsa drobiowego dla JW Sochaczew
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki 1b do SWZ i umowy oraz załącznik nr 2 do SWZ. 5. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami w załączniku nr 1b i 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa mięsa drobiowego oraz wędlin z mięsa drobiowego dla JW Olszewnica
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1c do SWZ i umowy oraz załącznik nr 2 do SWZ. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami w załączniku nr 1c i 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część IV