2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów spożywczych: mięsa i przetworów mięsnych dla SPSK im prof. A. Grucy CMKP w Otwocku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów spożywczych: mięsa i przetworów mięsnych dla SPSK im prof. A. Grucy CMKP w Otwocku 2. Zamówienie obejmuje dwa pakiety: 1) świeże mięso 2) wędliny 3. Dokładny zakres przedmiotu zamówienia został opisany w załącznikach do SWZ tj. formularzu cenowym oraz szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia tj. załącznikach nr 1A, 5 i 6 do SWZ. 1. Wykonawca zobowiązany jest złożyć na dzień składania ofert: a) Formularz ofertowy z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ b) Formularz cenowy z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 1A do SWZ. c) Oświadczenie Wykonawcy, że spełniania warunki udziału w postępowaniu oraz nie podlega wykluczeniu (JEDZ) - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. d) Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, że nie podlega wykluczeniu (JEDZ) - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. ( o ile dotyczy) e) Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2A do SWZ ( o ile dotyczy) f) Oświadczenie o wykazaniu braku podstaw do wykluczenia – wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 D do SWZ (o ile dotyczy) g) Oświadczenie o wykazaniu braku podstaw do wykluczenia dot. podmiotu udostępniającego zasoby– wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2D do SWZ ( o ile dotyczy) h) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby ( o ile dotyczy) i) Pełnomocnictwo ( o ile dotyczy) a) Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w rozdz. VIII SWZ UWAGA!!! Załączniki nr 1 i 1A do SWZ stanowią treść oferty i w związku z tym nie podlegają uzupełnieniu. Brak w/w dokumentów stanowi o nieważności złożonej oferty Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w rozdz. VIII pkt 1 ppkt 2-8 SWZ nie podlegają uzupełnieniu – w przypadku braku dokumentów oferta będzie podlegała odrzuceniu.
Interne Kennung: DZP.26.16.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1świeże mięso
Beschreibung: Dokładny zakres przedmiotu zamówienia został opisany w załącznikach do SWZ tj. formularzu cenowym oraz szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia tj. załącznikach nr 1A, 5 i 6 do SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 wędliny
Interne Kennung: pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste